Köpek İlanları kategorisinde 216 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan BaşlığıFiyatİlan TarihiAdres

Satılık Köpek İlanları ve Cins Köpek Fiyatları 2023

Satılık köpek ilanları arıyorsanız bu sayfada cins köpek fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Hemen köpek ilanları sayfasına giderek yeni dostunuzu bulun!
Köpek sahiplenmenin en güvenli yollarından birisi satılık köpek ilanları ile iletişime geçmektir. Bu ilanlar sayesinde bölgenizdeki en yakın cins köpeklere ulaşabilirsiniz. Köpek sahipleriyle iletişime geçerek cins köpek fiyatları hakkında bilgi almak çok kolay.

Satılık Köpek İlanları Nerede Bulunur?

Satılık köpek ilanları bulmak için sayısız platform bulunuyor. Güvenilir ve aktif ilanları takip etmek, güvenli bir şekilde köpek sahiplenmenin ilk yoludur.
Sitemiz köpek sahiplerini ve köpek sahiplenmek isteyenleri bir araya getiren Türkiye’nin en iyi evcil hayvan platformudur. Kategorimizde sayısız köpek cinsine ulaşabilir ve sahipleriyle anında iletişim kurabilirsiniz.
Köpek sahiplenmek isteyen kişilerin merak ettiği ilk şeylerden birisi ise cins köpek fiyatları oluyor. Evcil köpekler cinsine, eğitimine ve büyüklüğüne göre farklı fiyatlara sahip olabilir. Kategorimizdeki tüm köpekler kendi kategorilerinde ayrı bir şekilde listeleniyor.

Satılık Köpek İlanları Güvenilir mi?

Satılık köpek ilanları sitemiz üzerinden ücretsiz görüntülenebilir ve son derece güvenlidir. Köpek ilanlarını kategorimizde listelerken özenle seçmeye gayret ediyoruz. Türkiye’nin her yerinden köpek sahiplendirmek isteyen insanları bu ilan sayfasında topladık.
Köpek sahiplenmek isteyen kişileri köpek sahiplendirme ilanlarıyla buluşturan platformumuzda hızlıca görüşme başlatabilir ve yeni dostunuzu sahiplenebilirsiniz. İlan sayfalarında köpeğin cins, yaş, eğitim ve sağlık bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Cins köpek fiyatları hakkında bilgi almak için köpek sahipleriyle görüşme başlatabilirsiniz.

Cins Köpek Sahiplenmek Çok Kolay!

Kendinize uygun gördüğünüz köpek cinsini sahiplenmek için yapmanız gereken tek şey kategorimizdeki sayfaları ziyaret etmektir.. Bu sayfa üzerinden istediğiniz köpek cinsini bulabilir ve sahibiyle iletişime geçebilirsiniz. Örn. MorkiePomeranian BooToy PoodleTerrier Maltese gibi bir çok kategoriyi listeleyebilirsiniz.
Satılık köpek ilanları kategorimizde cins köpek fiyatları hakkında bilgi almanız da mümkün. Köpek sahipleri bu bilgiyi ilanlarında paylaşabilirler. Ancak ilan sahiplerinden bazıları fiyat bilgisini sadece görüşme esnasında vermeyi tercih ediyor.

Cins Köpek Türleri Nelerdir?

Satılık köpek ilanları genellikle cins köpek türlerinden oluşuyor. Kategoride farklı cinse sahip onlarca köpek bulabilirsiniz. Cins köpek fiyatları genellikle türüne göre değişiklik göstermektedir. Bunu öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçin.
En popüler cins köpekler türleri arasında Red Brown, Pomeranian, Maltesse ve Havanesse köpekleri yer alıyor. Bu köpekleri sahiplendirmek isteyen kişilere ulaşmak istiyorsanız kategorimizdeki cins köpek ilanlarına ulaşın.

1- Büyük Köpek Cinsleri

Satılık köpek ilanları içinde en zahmetli bakıma sahip olan köpekler bunlardır. Büyük köpeklerin daha fazla bakıma ihtiyaç duyduğu herkesçe bilinen bir gerçektir. En büyük köpek cinsleri arasında Golden Retriever, Alman Kurdu, İngiliz Mastiff ve Cane Corso gibi cinsler bulunuyor.
Büyük köpek cinslerinden birini sahiplenmek istiyorsanız sayfamızdaki kategorileri inceleyin. Büyük cins köpek fiyatları için ilan sahiplerinden bilgi alabilirsiniz.

2- Küçük Köpek Cinsleri

Satılık köpek ilanları arasında en ilgi gören cinsler küçük köpeklerden meydana geliyor. İnsanlar arasında saha sevimli kabul edildiği için bu cinslere ilgi oldukça fazladır. Bakımlarının daha kolay olması ve gezdirirken daha kolay kontrol edilmesi gibi avantajlar nedeniyle tercih edilir.
İlan sayfasındaki küçük cins köpek fiyatları türüne göre değişiklik göstermektedir. Özel türlerden bazıları çok yüksek fiyatlara çıkabiliyor. Maltipoo, Toy Poodle, Maltese ve Morkise en popüler küçük köpek cinsleri arasında yer alıyor.

Satılık Cins Köpek Özellikleri Nelerdir?

Satılık köpek ilanları genellikle köpekler hakkındaki tüm bilgiyi içerir. Köpeğin özellikleri ilgili ilana tıkladığınızda karşınıza çıkacaktır. İlanların hemen altında ilan tarihini, köpek cinsini, yaşını, cinsiyetini, aşılarını ve eğitimlerini görüntüleyebilirsiniz.
Cins köpek fiyatları için en belirleyici özellikler cins ve eğitimdir. İlan kategorimizde eğitimli, evcil ve sevimli tüm köpeklerin özellikleri yer almaktadır. Köpek sahipleri ziyaretçilerin bilmesi gereken tüm ilanın altında özetleyecektir. 

Cins Köpek Bakımı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Unutmamanız gereken bir konu var ki, her köpek farklı bakıma ihtiyaç duyar. Bu ihtiyaçları karşılayıp karşılamayacağınız konusunda iyice düşünmelisiniz. Köpeğin bakımı ve ihtiyaçları hakkında fikir almak için mutlaka köpek sahibiyle sohbet edin.
Köpek cinslerinden bazıları her gün gezdirilmek ister. Sahiplerinden uzak kaldıklarına psikolojileri bozulabilir. Bu köpek cinslerine bakmak için özel bir zamanınız olmalıdır. Tuvaletleri için düzenli olarak dışarı çıkarmalı ve onunla oyunlar oynamalısınız. Ayrıca aşılar ve düzenli sağlık kontrolleri es geçmemeniz gereken konular arasında yer alıyor.
Hemen kategorimizde gezinerek kendinize en uygun dostu bulun. Satılık köpek ilanları kategorimizde araştırma yapıyorsanız uygun cins köpek fiyatları için ilan sahipleriyle iletişime geçmeniz daha doğrudur.

Hangi Köpek Cinsini Sahiplenmelisiniz?

Satılık köpek ilanları sayfasında birçok köpek cinsi sizi karşılayacak. İlk defa köpek sahipleniyorsanız karar vermeniz zorlaşabilir. Cins köpek fiyatları birbirinden çok bağımsız hareket ettiğinden dolayı doğru tercihi yapmalısınız. Bu nedenle ilk olarak ayıracağınız bütçeyi belirleyin.
İkinci bir konu olarak köpek sahiplenmek için sosyal hayatınızı göz önünde bulundurun. İlgiyi ve oyun oynamayı seven bir köpeğe yeterince vakit ayıramayacaksanız kesinlikle sahiplenmeyin. Bunun yerine evde yalnız kalma konusunda problem çıkarmayan sakin köpekleri sahiplenebilirsiniz.

Hareketli ve Sosyal Köpek Cinsleri

Sürekli zaman geçireceğiniz hareketli bir köpek istiyorsanız tercihiniz büyük köpek cinslerinden yana olmalıdır. Mesela Pomeranian, Papollion ve Golden Retriever gibi büyük köpekler hareketlidir ve sürekli oyun oynamak ister. Bu köpekleri düzenli olarak dışarı çıkarmalı ve saatlerce vakit ayırmalısınız.

Sakin ve Uykucu Köpek Cinsleri

Köpek sahiplenmeyi çok istiyor ancak çok fazla vakit ayırmıyorsanız evde kalmayı seven uysal köpekleri seçmelisiniz. Pug, Maltese terrier ve Boston Terrier gibi köpekler evde bir süre yalnız kaldıklarında problem çıkarmazlar. Ancak yine de onlara vakit ayırmanız gerektiğini unutmayın ve kesinlikle eve hapsetmeyin.

Satılık Köpek Fiyatları Ne Kadar?

Satılık köpek ilanları genellikle net bir fiyat bilgisi içermezler. Detaylı bilgi almak için ilan sahibi ile iletişime geçmeniz önemlidir.
Cins köpek fiyatları 2022 yılında yüksek rakamlara ulaşabiliyor. Yavru köpekler eğitimini ve gelişimini tamamladıktan sonra yüksek sayılabilecek fiyatlarla sahiplendiriliyor.
Sahiplenmek istediğiniz köpek ırkına göre farklı fiyatlarla karşılaşacağınızı unutmayın. Yavru köpekler, tüy dökmeyen köpekler, eğitimli köpekler ve büyümeyen köpekler tamamen farklı fiyatlarla sahiplendirilir.

1- Satılık Köpek İlanları ve Fiyatları

Satılık köpek ilanları 2022 yılında sıkça ziyaret ediliyor. Cins köpek sahiplenmek isteyen birçok insan köpek fiyatları hakkında bilgi almak istiyorlar. İlan sahipleri bazen fiyat vermek yerine doğrudan iletişim kurmayı daha doğru buluyor.
Cins köpek fiyatları genellikle şehirlere göre farklılık gösterebilir.  İstanbul köpek fiyatları ve İzmir köpek fiyatları arasında bir fark olması mümkündür. Bu durum şehirlerdeki talep oranına göre değişiklik gösterebilir.
Kategorimizdeki köpek fiyatları hakkında bilgi almak için ilan detayına inebilirsiniz. Cins köpeğin fiyatı yazmıyorsa öğrenmek için ilan sahibine mesaj göndermelisiniz. 

2- Yavru Cins Köpek Fiyatları

Satılık köpek ilanları arasında sıklıkla yavru köpek ilanları görebilirsiniz. Yavru köpekler sağlıklı bir şekilde eğitilmek için yavruyken sahiplendirilir. Ayrıca yavru köpekler yeni sahiplerine çok kısa sürede alışırlar.
Cins köpek fiyatları genellikle yavrularda daha yüksektir. Bu yavrular yeni eğitildikleri için özel kabul edilirler. Köpek sahiplenmek isteyen kişilerin çoğunluğu kolay bir alışma süreci için yavru köpek tercih ederler. Köpek ilanları sayfamızda her cinse ait yavru köpek ilanı yer almaktadır.

3- Büyümeyen Köpek Fiyatları

Büyümeyen köpekler her zaman en çok ilgi gören cinsler arasında yer almıştır. Satılık köpek ilanları sayfasında büyümeyen köpekler daha fazla ilgi görürler. Büyümeyen köpekler genellikle sevimli ve masrafsız oldukları için tercih edilir.
Cins köpek fiyatları büyümeyen köpek cinslerinde yüksek miktarlara ulaşabiliyor. Özel kabul edilen bu köpekler ayrıca fazla tüy dökmedikleri için ilgi görür. Gezdirirken üzerinde hakimiyet kurmak kolaydır. Büyümeyen köpek cinsleri arasında Pomeranian Boo, Poodle Toy ve Maltese Terrier en popüler olanlardır.

4- Tüy Dökmeyen Köpek Fiyatları

Köpek sahiplenmek isteyenler için en büyük sorun tüy dökülmesidir. Bu her ne kadar normal bir durum olsa da bazı insanlar tüyden rahatsız olabiliyor. Tüy dökmeyen satılık köpek ilanları tam bu kişilere göredir.
Tüy dökmeyen cins köpek fiyatları hakkında detaylı bilgi için ilan sayfasında araştırma yapmak gerekir. Kategorimizdeki tüy dökmeyen cins köpeklerin sahiplerine ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İlan sayfasında köpeğin yaşı, kilosu ve cinsi hakkında tüm bilgiler bulunur.

5- Evcil Köpek Fiyatları

Satılık köpek ilanları genellikle evcil köpek cinslerinden oluşmaktadır. Sahipleneceğiniz köpeğe evde bakacaksanız evcil köpek sahiplenmeniz gerekir. Müstakil bir evde oturuyorsanız bahçeniz için daha uygun olan köpek cinslerini tercih edebilirsiniz.
Cins köpek fiyatları göz önüne alındığında evcil köpeklerin masrafı her zaman daha yüksektir. Bazı küçük köpek türlerini bahçede beslemek neredeyse imkansızdır. Genellikle mama ve bakım giderleri bahçe köpeklerine göre daha fazla olur. Köpek sahiplenirken bu konuyu değerlendirmekte fayda var.

Yeni Köpeğinizi Hemen Sahiplenin!

Türkiye’nin en iyi evcil hayvan platformu olan web sitemizde güvenli bir şekilde köpek sahiplenmek için kategorimizde gezinin. Yüzlerce ilan arasından istediğiniz köpek cinsini aratın ve sahipleriyle iletişime geçin. Köpek dostunuz hakkında merak ettiğiniz bilgileri ilan detayında bulacaksınız. Aksi durumda ilan sahibine mesaj atmaktan çekinmeyin.