Hakkımızda

Türkiye de ilan ve alışverişte adından söz ettiren SahibimOlurmusun bir e-ticaret sitesinin dışına çıkarak tam anlamıyla Türkiye’nin en büyük ilan ve elektronik ticaret ortamı olma özelliğini elinde tutuyor.

SahibimOlurmusun.com ayda milyonları aşan aktif kullanıcının ziyaret ettiği milyarlarca sayfanın görüntülenerek milyonlarca aktif ilanı incelediği çok büyük bir platform olarak e-ticaretin seyrini değiştirmeye devam ediyor.

Emlaktan vasıtaya, alışverişten iş ilanlarına kadar birçok kategoride hizmet veren SahibimOlurmusun.com, Türkiye’nin en gelişmiş altyapı sisteminden bir tanesine sahiptir.

SahibimOlurmusun.com ürünleri ve hizmetleri ile yenilikçi bakış açısıyla kaliteli alışveriş deneyimini yaşatmak için çalışmaktadır.

İşine saygı ve tutku ile bağlı çalışanları, teknolojik alt yapısının sağlamlığı ve müşteri odaklı çalışma anlayışı ile SahibimOlurmusun.com kullanıcılarının hayallerine ulaşması için aracılık etmeye ve en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak için kendini her yeni gün geliştirmeye devam ediyor.