Pomeranian boo eğitimli 2,5 yaşında Dişi

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No61249
İlan Tarihi13 Eylül 2023
TürüKöpek İlanları
CinsiPomeranian Boo
Yaşı2
CinsiyetiDişi
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Sevgili Dost Arayanlara Özel!

Muhteşem bir arkadaş arayışındaysanız, size en sadık ve eğlenceli yol arkadaşıyla tanıştırmaktan mutluluk duyuyorum dostumuz 2,5 yaşında Pomeranian Boo cinsi köpeğimizdir.. Hem fizksel hem de zeka açısından ileri düzeyde eğitilmiş olan bu sevimli dostumuz, ailemizin bir parçası olarak yetiştirildi.

Özellikler:

Adı:Şila

Cins:Pomeranian Boo

Yaş:2,5

Cinsiyet:Dişi

Aşılar:Tam ve güncel

Kısırlaştırma:Hayır (İlk doğumunu yapmıştır)

Köpeğimiz Hakkında Bilmeniz Gerekenler:

Köpeğimiz, sağlığına son derece önem gösterilen bir ortamda büyütüldü ve tüm aşıları güncel ve eksiksizdir. İleri düzeyde eğitim almış olması, onun itaatkar ve uyumlu bir arkadaş olduğunu gösteriyor. Aynı zamanda enerjik, oyuncu ve sosyal bir yapıya sahiptir. Ailemizin bir parçası olarak yaşamayı, ev içinde uyumlu bir şekilde davranmayı ve doğal güzellikleri ile göz kamaştırmayı çok sever.

Yeni Evine Uygun:

Yeni sahibi için mükemmel bir arkadaş olan köpeğimiz, sevgi dolu bir aileye veya bireye en iyi şekilde adapte olabileceğini göstermiştir. Onunla geçireceğiniz her an, sıcaklık ve neşe dolu olacak.

25 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.