İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Inci Beyazı Maltese Terrıer Yavruları Çiftlikten

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No58596
İlan Tarihi2 Aralık 2022
TürüKöpek İlanları
CinsiTerrier Maltese
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi & Erkek
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiYok
KimdenSahibinden

BİR ÇOK KÖPEK IRKLARININ DIŞINDA EV ORTAMINDA RAHATLIKLA BESLEYEBİLECEĞİNİZ SAYILI KÖPEK IRKLARINDAN OLAN UFAK IRKLARIMIZ İLE'de YANINIZDAYIZ. EĞİTMEN ARKADAŞLARIMIZ TARAFINDAN YAVRULARIMIZIN 15 GÜNLÜK SOSYALİZASYON İŞLEMLERİ TAMALANIP SİZLERİN YAŞAM STANDARTLARINA DAHA RAHAT AYAK UYDURABİLMESİ SAĞLANMAKTADIR.

 

VETERİNER HEKİM KONTROLLERİ TAMAMLANIP KARANTİNA SÜREÇLERİNİ GEÇTİKTEN İLK AŞILAMALARIMIZ UYGULANDIKTAN SONRA EN ÖNEMLİSİ 15 GÜNLÜK SOSYALİZASYON İŞLEMLERİ TAMAMLANDIKTAN SONRA YAVRULARIMIZI SİZLERLE BULUŞTURUYORUZ. İLETİŞİM KURDUĞUNUZ YERLERİN BU KONUDA TAM DONANIMA SAHİP OLDUĞUNDAN EMİN OLDUKTAN SONRA YAVRU SAHİPLENMENİZİ ÖNERİYORUZ .

 

UNUTMAYALIM Kİ SAHİPLENECEĞİNİZ YAVRU SAĞLIK KONTROLLERİNDEN VE IRK KONTROLLERİNDEN GEÇMİŞ FCI AKC ANKC'den TAM NOT ALMIŞ ANNE BABA'nın YAVRUSU OLMASINA ÖZEN GÖSTERİN İLETİŞİM KURDUĞUNUZ YERLERE BU SORULARI SORMAYI UNUTMAYIN 15 SENE BOYUNCA KENDİNİZE BİR DOST SAHİPLENDİĞİNİZİ VE AİLENİZİN BİR PARÇASI OLUCAĞININ BİZLER FARKINDAYIZ VE YAŞAMINIZ BOYUNCA SİZLERE YAŞAM BOYU BİRLİKTE OLMA SÖZÜ VERİYORUZ.

165 kez görüntülendi.

DENİZHAN ÖZDEMİR

Üyelik tarihi: 14 Ekim 2022

GÜVENİLİR ÜYE
Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep545 206 34 34
WhatsApp545 206 34 34
İlan sahibi: DENİZHAN ÖZDEMİR
AraWhatsApp

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.