Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikası’nın amacı, şirketimize ait web sitesinin kullanımına ilişkin şartları tespit etmektedir. Gizlilik politikası içinde açıkça tanımlanmayan ifadeler için Kullanım ve Üyelik Sözleşmesinde yer alan tanımlar dikkate alınmalıdır. Üyelik sözleşmesi ile birlikte Gizlilik Politikası da kabul edilmiş olur. Kurumsal üyelikler için davet ettikleri alt kullanıcıları için Gizlilik Politikası hükümlerini onaylatmaları ve onay almaması durumunda alt kullanıcıların Portal kullanamayacağını belirtmesi gerekmektedir.

Firmamız sürekli kendisini yenileyerek en iyi hizmeti kullanıcılarına sunmakta ve internet ortamında kullanıcılarına yenilikçi ürünler sunmayı hedeflemektedir. Sahibimolurmusun.com siteye giriş yapan kullanıcılar üye olmasalar dahi sitede geçirdikleri süre, inceledikleri sayfa ve hedefleri bir çerez ile ilişkilendirerek takip etme ve tanımlama haklarına sahiptir. Bu bağlantılarla ilgisini çekebilecek ürünler için reklam sunabilir.

Google reklamlarının siteye yönlendirilmesi ile ziyaretçilerin tarayıcısına çerezler yerleştirerek bilgi toplar ve web işaretleri kullanır.

Gizlilik Politikası İçerisinde Gerçekleşebilecek Değişiklikler Nelerdir?

Sahibimolurmusun, işbu Gizlilik Politikasını dilediği zaman Portal üzerinden yayımlayarak güncelleyebilir, değişiklik yapabilir. Sahibimolurmusun Gizlilik Politikası’nda yaptığı değişikliklerin geçerliliği Portal’da yayınlandığı tarih itibarıyladır.

Kullanıcıları Gizlilik Politikası’nda bulunan bilgilerin güncelliğine bakarak bana özel bölümünden bilgilerini güncellememesi durumunda Sahibimolurmusun hiçbir sorumluluğa sahip değildir.