Kullanım Koşulları

SahibimOlurmusun.com internet sitesini kullanmak için aşağıda yazılı olan kullanım koşullarını okuyunuz. Siteye üye olunması durumunda kullanım koşullarını okuduğunuzu ve koşulsuz kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz bu nedenle dikkatli okumanız faydalı olacaktır.

 1. Kullanım Koşulları
 • İşbu sitenin sahibi ‘’Barış Mah. Nigar Sok. Yeşilçizgi Apt. No: 7/7 Beylikdüzü/İstanbul adresinde SahibimOlurmusun.com’dur. İşbu kullanım koşullarının 3. Maddesinde belirtilen hizmetler SahibimOlurmusun.com tarafından verilmektedir.
 • SahibimOlurmusun.com Kullanım Koşullarını kullanıcılara herhangi bir bildirim ya da ihbarda bulunmadan dilediği zaman değiştirebilir. Değişiklikler yayımladığı tarihten itibaren de geçerli sayılacaktır.
 1. Tanımlamalar
 • Üye: SahibimOlurmusun.com’a üye olan ve sunula hizmetlerden bu sözleşmeyi kabul ederek faydalanan kullanıcıdır.
 • Üyelik: Üye olmak isteyen Kullanıcının üyelik formunu doğru bir şekilde doldurması ve bilgilerin editörler tarafın onaylanması ile edinilen statüdür.
 • Üyelik Hesabı: Üyelerin site içerisinde hizmetlerden yaralanması, üyelik bilgilerini güncelleme ve kullanıcı adı, şifre gibi işlemlerin gerçekleşmesi için kullanıla internet sayfalarının tamamıdır.
 • Hizmet: SahibimOlurmusun tarafından sunulan işlemlerin gerçekleşmesini sağlayan uygulamalardır.
 1. Hizmetler
 • SahibimOlurmusun.com tarafından sunulan hizmetleri üyelerin ara yüzleri kullanarak veritabanı üzerinden görüntüleyebilmesini temin etmektedir.
 • Farklı listeleme biçimleri ile kullanıcıların ilanlara kolay ulaşım imkânı sunmaktadır.
 • SahibimOlurmusun.com kullanıcıların gerçekleştirdiği işlemleri çeşitli kategoriler ile raporlama yapmaktadır.
 1. Fikri Mülkiyetler

SahibimOlurmusun.com dâhilinde ulaşılan ve hukuka uygun olarak kullanıcılar tarafında sağlanan bilgiler SahibimOlurmusun’a ait ve ya üçüncü bir şahıstan lisans ile alınmıştır. Kullanıcılar SahibimOlurmusun’un hizmetlerini, bilgilerini ve telif hakları saklı olan çalışmalarını satmak, kopyalamak, paylaşmak ya da sergilemek haklarına sahip değildir.

 1. Kullanım Koşulları Hakkında Değişiklikler

SahibimOlurmusu.com istediği anda tek taraflı olarak Kullanım Koşullarını ilan ederek değiştirebilir. İlan edildiği andan itibaren de geçerli olan yeni kurallar kullanıcıların beyanı ile değiştirilemez.

 1. Hukuki Mücbir Sebepler

Hukuki açıdan mücbir sebep sayılan durumlarda geç, eksik ya da ifa etmeme hallerinde SahibimOlurmusun.com herhangi bir tazminat yükümlülüğüne tabi değildir. Firmanın özen göstermesine karşı önleyemediği durumlarda yorumlanan isyan, ayaklana, kötü hava koşulları, afet ve savaş durumlarını mücbir sebep saymak yerinde olur.

 1. Hukuki Durumlar ve Yetkiler

Kullanım koşullarının uygulanması, yorumlanması ve hukuki ilişkilerin yönetiminde yabancılık durumu söz konusu değilse Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve hukuku uygulanacaktır. Yaşanacak hukuki konularla ilgili İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemesi ve İcra Daireleri yetkilidir.

 1. Yürürlülükte Kalma ve Kabul

İşbu Kullanım Koşulları yayınladığı andan itibaren yürürlüğe girer. Kullanıcılar SahibimOlurmusun.com’u kullandıklarında bu kuralları kabul etmiş olurlar.