İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Benimle Oyun Oynamaya Hazır mısın?

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No61044
İlan Tarihi21 Ağustos 2023
TürüKedi İlanları
CinsiMelez
Yaşı2
CinsiyetiDişi
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Merhaba! Benim adım Melis Kaya ve size harika bir haberim var. Enerjik, sevgi dolu ve oyun arkadaşı arayan bir melez kediyi pencerelerde sineklik olması şartıyla sahiplendirmek istiyorum. Bu sevimli kedinin yeni bir yuva ve sevgi dolu bir aileye ihtiyacı var.

Bu melez kedi, oyun oynamayı ve keşfetmeyi çok seviyor. Evinizde ona bolca oyun zamanı ve ilgi gösterebilecek bir aile arıyoruz. Ayrıca, kedinin sağlığına dikkat etmek için düzenli veteriner kontrollerini yapmanızı da rica ediyoruz.

Kedinin sağlık durumu mükemmel ve tüm aşıları tamamlanmış durumda ve kısırlaştırıldı. Kendisi tuvalet eğitimli ve ev ortamına hızlı bir şekilde uyum sağlayabilecek bir yapıya sahip. Ayrıca, çocuklar ve diğer evcil hayvanlarla da uyumlu olması bekleniyor.

Eğer siz de enerjik ve sevgi dolu bir melez kediye yuva olmak isterseniz, lütfen bana ulaşın. Size daha fazla bilgi ve fotoğraflar sağlayabilirim. Bu sevimli kediye harika bir yuva sağlamak için sabırsızlanıyorum!

99 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.