İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

3.5 aylık dişi maltese terrier mia

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No57967
İlan Tarihi2 Kasım 2022
TürüKöpek İlanları
CinsiTerrier Maltese
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi
BoyutKüçük Boy
AşılarıEksik
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

kızım 3.5 aylık çok cana yakın bir prenses adı mia. iç dış parazit ve karma1 aşısı yapıldı. diğer aşıları bitmeden (3-4 tane) dışarı çıkması sakıncalı hastalık kapabilir. evde uzun süre tek kalamaz çok ağlar. yavru olduğundan dolayı dişleri kaşınıyor parmağınızı elinizi ısırmaya çalışabilir. diş kaşıma çubukları ödül mamalarıyla uzaklaştırabilirsiniz, biraz büyüdüğünde ısırmaya çalışma alışkanlığını bırakıyor zaten. aşıları bitmeden dışarı çıkaramadığım için evde ped eğitimi verdim tuvaletini çiş pedine yapıyor. aşıları bitene kadar evde olacağı için enerjisini atabilmesi için onunla oyun oynayıp yormanız gerekiyor. annemin hastalığından dolayı yeterince ilgilenememeye başladım bu yüzden üzülerek yeni bir yuva arıyorum. köpek bakmak büyük sorumluluk gerektiriyor. önceliğim miayı arada görebileceğim, tek yaşamayan evde illaki her zaman birinin bulunduğu, günde birkaç saatini onunla oyun oynamaya ayırabilecek, sabırlı ve köpek bakmakla ilgili bilgili tecrübeli insanlar. 

97 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.