İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

2 haftalık yavru kedimize acil yuva arıyoruz

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No43065
İlan Tarihi22 Temmuz 2021
TürüKedi İlanları
CinsiTekir
Yaşı0 - 2 Aylık
CinsiyetiErkek
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiYok
KimdenGeçiçi Evinden
Annesi terk ettiği için sokakta saatlerce miyavlaması üzerine eve aldım. Oyuncu ve miskin bir kedi, biriyle yatmayı seviyor. Etrafta koşuşturmaya bayılır. Tuvalet eğitimi neredeyse var diyebilirim, giderlere çişini yapmaya çalışıyor. Yani nereye yapmasının doğru olacağını algılayabiliyor. Tuvalet eğitimini çabucak alabilir. Gözlemlediğim kadarıyla piresi yok. Aşıları yapılmadı. Kedimize henüz bir isim koymadık umarız yeni bir sahibi olur ve ona dilediği ismi verir. Rica ediyorum hayvansever ve ciddi kişiler ulaşsın, sokağa bırakıldığı anda ölecek bir kediden bahsediyoruz, kendini savunamayacak ve yemek bulamayacak durumda. İletişim için: 05529382854 
209 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.