Sık Sorulan Sorular

  1. Nasıl Üye Olabilirim?

Üye ol sayfasına giriş yaparak ücretsiz üye olabilirsiniz. Üye olmadan önce yapmanız gereken üyelik sözleşmesini incelemektir.

  1. Neden Üye Olmalıyım?

İlanlarınızı ücretsiz verebilmek, ilgilendiğiniz ilanları takibe alarak favori bölümüne eklemek, ilgilendiğiniz ilanın sahibi ile iletişim kurabilmek, üyelere özel uygulanan hizmet ve kampanyalardan yaralanabilmek için üye olmalısınız.

  1. Üye Olurken Dikkat Etmem Gerenler Nelerdir?

Üyelik başlangıcında dikkat etmeniz gereken kişisel bilgileriniz, şifre ve güvenlik kodlarının eksiksiz olarak doldurulması, güncel e-posta kullanmanız ve gelecek bilgilendirmeleri görebilmeniz, şifrenizin minimum uzunlukta ve en az 1 harf ve 1 rakamdan oluşması, üye olurken e-postanıza gelen üyelik doğrulama linkine giriş yapılması ve bireysel üyeliklerle ilgili ticari amaç güdülememesi dikkat etmeniz gereken noktalardır.

  1. Şifremi Unuttum, Nasıl Giriş Yapabilirim?

Üye girişi sayfasında bulunan şifremi unuttum butonuna tıklayarak karşınıza çıkan sayfada üyeliğinize ait e-posta adresini girmeniz ve üyelik için kayıtlı telefon numaranızın olması halinde e-postanıza gelen yeni şifre oluşturma mailinde şifre değiştir sayfasına tıklamanız ve yeni şifre oluşturmanız yeterlidir.

  1. Ürün Satın Alma İşlemlerini Nasıl Yaparım?

SahibimOlurmusun.com üyeliğiniz ile giriş yaparak satın almak istediğiniz ürü için Hemen Al bölümüne tıklayınız, ürün ile ilgili satın alma ve ödeme bilgileri sayfada gözükmektedir, bu bilgilerin doğruluğunu kontrol ettikten sonra Teslim ve Fatura adresi kısımları doldurularak fatura ve teslim adreslerinizin girişlerini yaparak ödeme kısmına gerekli ödeme bilgilerini yazmanızın ardından bilgilendirme formunu kabul ederek işleminizi tamamlayabilirisiniz.

SahibimOlurmusun.com üyesi değilseniz dilediğiniz ürün için satın al butonunu tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfaya e-posta yazarak üye olmadan devam et dediğinizde karşınıza ürün bilgileri ve ödeme bilgileri sayfası gelecektir bu bilgileri kontrol ederek teslim ve fatura adreslerini eksiksiz olarak girmeniz ardında ödeme bilgilerini doldurarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Satın alacağınız ürünler için KREDİ KARTI kullanmanız mümkündür.

  1. Nasıl İlan Verebilirim?

SahibimOlurmusun.com’da ilan vermek için üye olmanız ve üyelik girişinizi yaparak ilan ver butonuna tıklamanız yeterlidir. Karşınıza gele sayfada kategori seçeneğini tamamlayarak devam butonuna tıklamalısınız. Açılan sayfada ilanınızın başlığını ve açıklamasını yazabilir, fiyat ve ürünle ilgili detayları belirleyebilir, ürün için fotoğraf ya da video yükleyebilirsiniz. Doping ve ödeme seçeneklerinizi de belirledikten sonra ilanınızı yayınlayabilirsiniz. Editör onayından geçer geçmez ilanınız yayınlanmış olacaktır.

  1. Doping Satın Alma İşlemlerini Nasıl Yapabilirim?

Doping satın alarak ilanınızı ön plana çıkarmanız mümkündür. İlanınızı verirken ya da aktif olan ilanınız ve pasif konumda olan bir ilanınızı aktifleştirirken dopinglerden satın alma yapabilirsiniz. Bu dopinglerin ödemesi yapılmada önce iade etme ve değişme imkânınız vardır. Ayrıca aldığınız dopingler yalnızca o ilan için geçerli olur, devredilemez ilanı kaldırdığınız da doping için ödeme iadesi yapılamaz. Her ilan için yeni doping almanız gerekir.