İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.
Sahiplendirme
İlan No8781
İlan Tarihi21 Ekim 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi & Erkek
BoyutKüçük Boy
AşılarıEksik
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

İstanbul

Ev arkadaşımla okuldan dönerken yolda 5 yavruya karşılaştık. Annelerine bir köpek saldırmış ve bu yüzden bir bacağı sakattı. Yavruların da gözü enfeksiyonluydu. Onları orada bırakmaya gönlümüz el vermedi. Öğrenci olmamıza rağmen kedilerin hepsini alıp veterinere götürdük. 1 hafta boyunca her gün veterinere gidip antibiyotik iğnesi vurdurduk. Anne kısa bir sürede iyileşti yavrular da 1.5 hafta boyunca  düzenli olarak uyguladığımız ilaçlarla şimdi sağlıklılar. Şuan dünya tatlısı bu bebişlerin yeni bir yuvaya ihtiyaçları var. Hepsi çok oyuncu ve sevgi dolular. Onları hele ki kış gelirken sokağa bırakmak hiç istemiyoruz ancak hepsine birden bakabilecek gücümüz yok. Yardımcı olabilirseniz çok mutlu oluruz.

Cinsiyetleri çok küçük olduklarından belli değil

Kuru mama yiyorlar

Tuvalet eğitimleri var

Yaklaşık 2 aylıklar

İletişim:05070256782

Bu ilan 108 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: