İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Yavru Leydi yuvasını arıyorrrrr!! (Açıklamayı oku)

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No14032
İlan Tarihi10 Şubat 2020
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiDişi
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiYok
KimdenSokaktan
Arkadaşlar öncelikle Leydi sokak kedisi. Havalar oldukça soğuk yeri geliyor evin içinde bile üşüyoruz. Belki bir çoğunuz sokak kedisi diye istemeyeceksiniz ama onların da yuvaya ihtiyacı var. Kum eğitimini sokakta olduğu için verecek kimse de olmadı lakin ona bir kere gösterdiğiniz taktirde o alışacaktır zaten. Kediler dışkılarını gömemedikleri bir yere yapmazlar zaten bunu pati seven bütün arkadaşlarımız bilir bu yüzden korkmadan sahiplenebilirsiniz. Benim evde baktığım kedim var sokakta da aynı şekilde. Ben elimden gelen herşeyi yapsam da sıcak bir yuva gibi olmayacak. Lütfen gerçekten sahiplenebilecek, sorumluluklarını karşılayabilecekler ulaşsın iki gün sonra sokağa atacaklar değil. (Asla maddi bir beklentim yok sadece arada bir iyi mi diye sorabilirim okadar. Hayvan ticaretine karşıyım.)
357 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.