Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No40319
İlan Tarihi25 Mayıs 2021
TürüKedi İlanları
CinsiTekir
Yaşı6 - 12 Aylık
CinsiyetiErkek
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSokaktan

İstanbul/ Üsküdar'da yaşıyoruz. Sokakta çok kötü bir halde buldum, arka ayaklarını çok iyi kullanamıyordu. Bulduğumda Zayıf ve Ağzı iltihaplı olduğu için sokakta ac ve susuz kalmıştı. Bu yüzden ilk geldiğinde çok herketsizdi ve kuru mama yiyemiyordu. Sanırım sokağa atılmış. kum alışkanlığı vardı zaten. Bir ayı geçti ve şuan tamamen iyileşti. Kuru mamayı çok rahat yiyor. Hareketli ve çok yakışıklı bir çocuk. Kendi kendine oyun oynar ve kendi istediği zaman kendini sevdirir. Çok akıllı ve özel bir kedi. Çok ilginç ama iletişim kurabiliyor. Eğer kumunun olduğu oda kapalıysa gelip sakin sakin anlatır ve anlarsınız mutlaka????

İyileşince bırakırım diye düşünmüştüm ama Sokakta çok korkuyor, yaşayamaz. Benimde sık sık seyahate çıkmam gerektiği ve evimin müsait olmamasından dolayı güvenli ve onu sevecek, deneyimli aileye sahiplendirme istiyorum.

118 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.