İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

VENÜS ÖMÜRLÜK YUVASINI ARIYOR

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No9212
İlan Tarihi5 Kasım 2019
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiDişi
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenVeteriner Hekimden

4,5 aylık minyatür pinscher kızımıza ömürlük yuva arıyoruz. Aşıları yapılmıştır. Önceliğimiz güvenebileceğimiz, sorumluluk sahibi kişilere sahiplendirme amacımız. Kızımız tunceli merkezde olup şehir dışına masrafları karşılığı gönderilecektir. Şartlarımız ; 1- Sahiplenecek kişinin 18 yaşından büyük olması 2- Sahiplenecek kişinin aile içi ve ev ortamının köpek bakmaya müsait olması (alerji, ev ortamı , maddi durum)3- Sahiplenecek kişiyle sözleşme yapılacak , ilk 1 yıl ayda 1 takip şartı ile sahiplendirilecektir.4- Mazeretli de olsa köpeğin başka birine verilmemesi.5- Sahiplendirilecek köpeğin şehir dışına gönderilmesinde gerekli tüm sahiplenen kişi tarafından karşılanması şartı (İLK TERCİHİMİZ TUNCELİ VE ÇEVRESİ İLLERDEN YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜP SAHİPLENDİRİLMESİ)BUNLARIN DIŞINDA KÖPEĞİMİZ İÇİN HİÇ BİR MADDİ GELİR İSTEMEYECEĞİZ. (HERHANGİ BİR CANLININ DEĞERİ MADDİYAT İLE ÖLÇÜLEMEZ, LÜTFEN PARA TEKLİF ETMEYİNİZ)

Bu ilan 177 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: