İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

SÜT'ün yuvası siz olun.

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No16829
İlan Tarihi16 Mart 2020
Yaşı6 - 12 Aylık
CinsiyetiDişi
BoyutKüçük Boy
AşılarıEksik
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

???????? ANKARA---YUVA????????      11 Aylık güzeller güzeli uzun tüylü prenses. İç dış parazitleri ve karma 1 aşısı yapıldı. Kısır değil ama, kısırlaştırma için destek verilecek. SÜT kızım aşırı derecede uysal ve çekingendir. Sahiplenmek isteyen kişinin biraz fazla sabırlı olması gerekmektedir, çünkü çok zor güvenir. Ama o sabrın sonunda kucak delisi mırıl mırıl, sevecen ve insancı bir kediye sahip olacaksınız.  Yumuşacık o tüyleri uzundur. O tüylerin dökülmesini dert etmeyecek, ölene kadar bu hayatı onunla paylaşacak, kapalı ortamda bakacak, aşılarını düzenli yaptıracak bir yuva arıyoruz. Küçük çocuklu ailelere, bekar, öğrenci ve camlarında sineklik bulunmayan evlere sahiplendirme yapılmayacaktır. Nazan Keskin 0 532 793 78 96

222 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.