İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Sokak Hayvanı Acil Yuva Arıyoruz

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No39993
İlan Tarihi19 Mayıs 2021
TürüKöpek İlanları
CinsiJack Russel
Yaşı6 - 12 Aylık
CinsiyetiDişi
BoyutOrta Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSokaktan

Hayvansever dostlar merhaba,

Ataşehir'de bir site içerisinde ikamet ediyoruz. Yaklaşık 2 sene önce sitemize gelen sokak hayvanına sahip çıktık ve ona arka bahçede yuva yaptık. Dişi köpeğimiz Sarı, 8 tane doğurdu. 3'ünü maalesef kaybettik 3'ünü sahiplendirdik ve 2'sine sitemizde biz bakarız dedik. Ama maalesef 8 aylık dişi yavruları site sakinlerinin çoğu; üzerimize zıplıyor, gece çok havlıyor diye istemiyor. İşin ilginç yanı, sitedeki tüm kedi köpeklere barınacak yuva ve mamayı çoğunlukla tek başımıza (bir kaç ailede destek veriyor ki 72 daire var binada bu destek verenler 10'da biri) yapmamıza rağmen yine destek olacaklarına köstek oluyorlar. Bir de annem ve beni muhatap tutuyorlar. Annem ve ben diken üstünde hayatımızı huzursuz ettiler. Peluş ve Zeytin iki kardeş. Irkını cinsini bilmiyoruz. Annesi Sarı Jack Russell cinsi olabilir diyorlar.

Sevgili dostlar, her iki köpeğinde aşılarını ben kendi cebimden yaptırdım karne çıkardım. Kuduz aşılarından tutun iç dış parazit yapılı. Zeytin (siyah olan) bacağı sakatlandı sanırım dışarıdan taş atmışlar. Şimdi belediyede tedavi görecek. Ben merhem falan sürdüm ama iyileşmedi basamıyor. Her ikisini ya da birini canı gönülden sahiplenecek bir yuva arıyoruz. Anladığım kadarıyla köpekler alan koruma yapıyor. Annelerinden öğrendi (geceleri). Belki müstakil eviniz varsa size hem dost olacak hem güvenliğinizi sağlayacaktır. Şehir dışında iseniz ben kendi aracımla seve seve getirmeye bile razıyım. Bunlar benim elime doğdu ben bu canları bırakmak istemem. Ama ne yapayım. Artık milletin ağız kokusunu çekmekten bunaldık. İki kap mama koymazlar önlerine bir de yardımı engellerler. Dostlar acil bana ulaşın. Şehir dışı bile olsa götürücem. Zarar gelmesinden korkarım. Çok sağ olun.

233 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.