İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Sağlıklı,İyi Huylu,Aile Köpeği -1 Siyah Dişi- 1 Kızıl Erkek

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No7319
İlan Tarihi14 Eylül 2019
Yaşı6 - 12 Aylık
CinsiyetiDişi & Erkek
BoyutOrta Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Merhaba,


1 dişi, 1 erkek köpeğimiz vardır. Erkek 6 aylık, Dişi 4 aylıktır. Kardeş değiller. Köpeklerimiz bebekliğinden beri Acana Mama ve Pişmiş et ile beslenmiştir. Sitemizde çok fazla çocuk olması ve parklarda dolaşmamız nedeniyle çok güzel sosyalleşmiştir. Bunun dışında evde de baktığımız için tuvalet eğitimini söylemeye gerek duymadım. Sakin ve gereksiz yere ses çıkarmazlar. Aşıları yapılmıştır. 

Gece sitemize giren bir adam dışında kimseye havlamadı. Çocuklarla ve yanında köpekle beraber büyüdüğü için ailesine hemen alışacak bir pozitif eğitim gördüler. 

Kulak ve kuyrukları kısaltılmıştır. Sadece 1 tanesinin bugüne kadar yediği et, mama ve aşı masrafları 3000 lirayı buluyor. Arzu ederseniz gelip görebilirsiniz. Taşınma sebebiyle üzülerekte olsa sahiplendirmemiz gerekiyor. Anne ve babasından şecerelidir.

559 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.