İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Ömürlük yuvasını arayan Küçük Prens

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No10650
İlan Tarihi21 Şubat 2020
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiErkek
BoyutOrta Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

İnsana yakın olmayı çok seven, yaşının küçüklüğüne rağmen yaramazlığı fazla olmayan, oyun dışında kesinlikle tırmalamayan, tuvaletini kuma yapmayı bilen, dolayısıyla da evde bakmaya çok uygun olan bu yakışıklıya ömürlük yuva arıyoruz.

(Erkek, 6-7 aylık, İç-dış parazit aşıları yapıldı)

Üç ay kadar önce sokakta topallarken bulduk. Veterinere götürdük; bir kaza sonucu arka patisinin çıktığı söylendi. Başarılı bir operasyon geçirdi. O zamandan bu yana evde bakıyoruz. Şu anda da oldukça iyi ve eskisi kadar sağlıklı. Cins bir kedi görünümünde (en azından kırma) ve narinliğinde olmasıyla birlikte böyle bir badire atlatmış bulunması yüzünden ömürlük yuvasını arıyoruz.

Veterinerdeki tüm masrafları tarafımızdan ödenmiştir. Dolayısıyla sizden hiçbir ücret talep edilmeyecektir. İsterseniz gelip evde görebilirsiniz ve/veya sahiplenmeye karar verdiğinizde İstanbul'un herhangi bir yerine bizzat getirebiliriz.

422 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.