İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Nutella'ya Çok iyi bakacak bir aile ve yuva aranıyor

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No12379
İlan Tarihi14 Ocak 2020
Yaşı1
CinsiyetiDişi
BoyutOrta Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Nutella 1 yaşında çok tatlı bir hanım. Üç renk bir Calico Cat. Kendi kedimin yavrusuydu ve sahiplendirmeye kıyamamıştım. Ancak şu an babamın rahatsızlığı nedeniyle sahiplendirmek zorundayım. Doktor evde pet beslememizi istemiyor. Doğduğu günden beri ev yaşamına alışkın olması sebebiyle sokakta yaşayamaz. Tüm aşıları tamamlandı ve kısırlaştırıldı. Pet Pasaportu ile birlikte teslim edeceğim. Sadece onu aileden biri gibi görecek ve çok sevecek bir yeni ailesi olmasını istiyorum. Son derece munis ve yumuşak başlı bir hayvandır. Isırık tırmık asla bilmiyor. İnsanlara çok güveniyor. Ona iyi bakacak çok sevecek güzel insanlar varsa sizleri bekliyoruz. Nutella'nın sahiplendirilmesi ile ilgili herhangi bir ücret, mama, veya bağış vs. talep edilmeyecektir.

Topaklanan ince kum kullanır. Tuvalet eğitimi var. Kuru mama yiyor. Arada yaş mama verirseniz çok mutlu olur. Sizi çok sever ve geceleri koynunuzda yatar.

240 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.