İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

MERSİN'İN SİYAH İNCİLERİ

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No30923
İlan Tarihi24 Kasım 2020
TürüKedi İlanları
CinsiScottish Fold
Yaşı0 - 2 Aylık
CinsiyetiErkek
AşılarıEksik
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden
7 yıllık profesyonel yetiştiriciyiz bünyemiz dahilinde sorumlu veteriner hekim eşliğinde pet hotel, pet cafe ve pet market bulundurarak ev ortamında doğup özenle büyüttüğümüz çocuklarımızı sağlıklı ırk garantili şekilde sahiplendiriyoruz. Bebeklerimiz doğduğu andan itibaren anne sütü ve doğal probiotik ürünler kullanılarak kuru mamaya başkayana kadar sağlıklı gelişimlerinin tamamlanmasını hedefliyoruz.

Kuru mamaya ilk başlangıçta ROYAL CANIN MOTHER AND BABY CAT,  SCHESİR YAŞ MAMA VE MULTİVİTAMİN ürünlerle destekleniyor. Yeni ailelerine uğurlamadan iç parazit uygulamalarını yaptırıp pet passportları ile birlikte teslim ediyoruz. Sağlığı için gerekli grama ulaşana kadar anne yanından ayırmıyoruz. Şu ana kadar sahiplendirdiğimiz tüm çocukları @scottishfold_mersin_  isimli instagram hesabından takip edebilirsiniz 

679 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Scottish Fold Özellikleri ve Bakımı