İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No41258
İlan Tarihi11 Haziran 2021
TürüKedi İlanları
CinsiTekir
Yaşı0 - 2 Aylık
CinsiyetiDişi
AşılarıEksik
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

Bu  tatlı bebek birinin evine girmeye çalışmış vicdansızlar 2. kattan balkondan atmışlar, sokakta da diğer kediler saldırmış yine de hayata tutunmayı başardı öyle güçlü bi bebek. Onu sokakta bi başına ölmek üzereyken buldum. İç kanama geçirmiş, klinikte tedavisini oldu iç dış parazit uygulamaları yapıldı. Daha 1.5 aylık, dişi. Ben Müjgân diyorum adına. O kadar sakin sevecen bir yavru ki kucak delisi mırıl mırıl sürekli kucakta uyumak istiyor hiç ıssırma tırmalama huyu yok onu bi tanısanız hiç bırakmak istemezsiniz yuvanızı açmak için can atarsınız öyle sıcak kanlı oyuncu bi yavru. Tuvalet eğitimi var, yaş ve kuru mama yiyor. 2 haftadır bende geçici yuvasında fakat çalışmadığım, sabit bir gelirim olmadığı ve ailem kabul etmediği için çok uzun süre bakamayacağım şimdilik odamdan dışarı çıkaramıyorum sokağa bırakamam sokakta yaşayamaz kendini koruyamıyor. Lütfen yuva bulalım sahiplenecek kişiye kumunu mamasını eşyalarını da vereceğim yeter ki mutlu bi yuvası olsun.

 

 istanbul/bahçelievler oyuncu yavru Müjgân'ın daimi yuvası olur musunuz? İç-dış parazit uygulamaları yapıldı geçici yuvasında.

160 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.