İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Lütfen açıklamayı okuyun!!

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No10333
İlan Tarihi4 Aralık 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

Kediyle ilgileniyorsanız lütfen kendinizi tanıtan, hayvanlarla ilgili geçmişinizi tanıtan, kediye nerede bakmayı düşündüğünüzü anlatan bir mesaj atın. Bu kızım 7haftalık. Çok tatlı güzel yüzlü. Maalesef anneleri öldüğü için kardeşleriyle birlikte annesiz büyüdüler. Anne sütü dışında gıdalarla beslendiği için sindirim sistemi bozukluğu oluştu. Veterinere gitti. İshali var ama ağır bir ishal değil. Tehlikeli bir durumu yok. Kanlı ishal değil. Kusma, ateş yok. Kum kabına yetiştiremiyor ya da altına kaçırıyor gibi bir durum söz konusu değil. Çok sık yapmıyor. Yaptığında sulu bir dışkı değil normal dışkıdan daha yumuşak oluyor. Kardeşlerinin de vardı onlarınki düzeldi. Bu da zamanla düzelecek. Bir de çenesinde bir yer su topluyor. Veterinerin söylediğine göre orada vücut öyle bir yer etmiş ve sürekli su topluyor. Kedinin yemesi, içmesi, hareketliliği yerinde. Kum eğitimi var. Kuru mama yiyor. İç parazit yapıldı. Lütfen ona ömür boyu bakabileceğinizi düşünüyorsanız irtibata geçin. Bu güzel kızı görmezden gelmeyin sokaklara gitmesin.

Bu ilan 361 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: