İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No2666
İlan Tarihi18 Kasım 2018
Yaşı2
CinsiyetiErkek
Boyut
Aşıları
Tuvalet Eğitimi
Kimden

1 ay önce sokakta bulduğumuz , tahminimizce av yapmadığı için sokağa terkedilmiş muhteşem köpek Jash. Veterinerimizce kontrol edilmiş olup 2 yaşında olduğu , tuvalet eğitiminin olduğu , uzun bir süre sokakta kaldığı için vücudunda sokakta yediklerinden kaynaklanan mantarı olduğu onun dışında hiç bir sağlık problemi olmadığını söyleyebilirim. Adını biz Jash koyduk . Benim iki köpeğim olduğu için malesef evime alamadığım ancak herkese değil gerçekten hastalığında sağlığında bakmaya gönüllü olan bir hayvanseverle ömrünü geçirmesini istiyoruz. Sahiplendireceğimiz kişi ile hayvan hakları ve sahiplendirme sözleşmesi yapacağımızı özellikle belirtmek isterim.

1278 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.