İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Güzel yavrulara yuva aranıyor

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No8929
İlan Tarihi26 Ekim 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiErkek
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

Bu güzel yavrular annesi tarafından terk edildiler yaklaşık 40 gündür benimle birlikte bulunmaktadır. Yerim uygun olmadığı için acilen sahiplendirmem gerekiyor kış kapıda sokağa bırakamıyorum ama artık bakacak durumumda kalmadı. Hepsi çok iyi huylu çok sessiz sakin sevecen duygusal ve oyuncu yavrulardır. en az bir tanesini gönülden sahiplenecek gerçekten iyi bakıp üzmeyecek hayvan sever dostlarımdan yardım istiyorum. Kum eğitimleri mevcuttur iç dış parazitleri yapılmıştır. 2 tanesini sahiplendirme şartı yoktur dileyen tek 1 tanesini sahiplenebilir --ÜCRET TALEBİM YOKTUR iyi bakılmaları yeterlidir.

Bu ilan 161 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: