İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

EVİNİZE NEŞE GETİRECEK ŞAHANE MİNİK KEDİ CANLAR

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No2740
İlan Tarihi7 Aralık 2018
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiErkek
Boyut
Aşıları
Tuvalet Eğitimi
Kimden

Kedimiz dört tane bebek dünyaya getirdi. iki tanesini ben sahiplendim. Diğer ikisini sahiplendirmek için bu ilanı açtım. 

Doğum anlarından beri evimde ben bakıyorum. Sıcak ve hijyenik ortamda  son derece konforlu bir şekilde büyüdüler. Şu an yaklaşık yedi haftalıklar. Anne sütünü bıraktılar ve kuru mamaya geçtiler. Royal Canin yavru kedi maması ile besliyorum. Üçüncü hafta ve sekizinci hafta arası dost türleri benimsediklerini bildiğimizden iyice sosyalleşmelerine olanak tanıdık. Artık insanları dost tür olarak benimsemiş durumdalar. Kesinlikle herhangi bir yabanilikleri hırçınlıkları  yok. Çok neşeli, çok hareketli ve çok sağlıklı yavrular. Üstelik çok da yakışıklılar. 

Bir tanesinin yalnızsa başı sarı vücudu beyaz ama bazı sarı benekleri var. Adını Behlül koyduk çünkü aradan sıvışma huyu var :) Behlül kaçar... repliğini hatırlattı bize. Siz değiştirebilirsiniz tabi ki.

Diğeri başı ve sırtı sarı karnı beyaz pofuduk bir oğlan. Biz Garfield'ı hatırlattığından Gargi diyoruz. Tabi ki yeni sahibi ismini değiştirebilir.

Kum eğitimleri var. Topaklanan ince kum kullanıyorlar. Son derece temiz sıcakkanlı harika hayvanlar. Bir kedi sahiplenmek istiyorsanız biçilmiş kaftan bu çocuklar. Birini tercih edebilirsiniz. Benim hiçbir talebim yok para mama vs. gibi hiçbir şey istemiyorum. Tek isteğim onların sıcak mutlu bir yuvaları olsun ve çok sevilsinler. Tek şartım evde başka kedi olmasın çünkü kesinlikle sorun çıkarıyorlar.  Balkonda bahçede bakacağım diyenler lütfen aramayın bile konuşmaya gerek yok, asla vermem..  Ailemizin bir ferdi olur, canımız gibi sever bakarız diyorsanız buyurun dostlarım...


802 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.