İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

DİNA ÖMÜRLÜK AİLESİNİ ARIYOR...

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No10987
İlan Tarihi17 Aralık 2019
Yaşı6 - 12 Aylık
CinsiyetiDişi
BoyutOrta Boy
AşılarıEksik
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

Bombay ırkından (Chat Nori) bir çoğunuzun batıl inançlara kurban ettiği Kara Kedi.

Dina,  3.5 aylık civarlarında tramvay raylarında ölmek üzere bulundu tedavisi yapıldı. Şu anda her şeyi yerinde durumu çok iyi. Oyun oynamayı ve siz yatağa girdiğinizde yanınıza sokulmayı çok seviyor. 

    Tek kusuru biraz ürkek olması, onunla zaman geçirip ilgi  ve sevgi gösterdiğinizde halledilebilecek bir sorun ama bizim evde sayı +40 civarlarından olmasından her birine ayrı ilgi gösteremiyoruz. Ayrıca kazalı, hasta, durumu ciddi çocuklara yardım ettiğimiz için iyileşenlere yuva bulmak zorundayım ki, durumu kötü olanlara kapı açılsın. 

   Her biri sevilmeyi ve güzel yaşamayı hak ediyor. Hasta ve tedavisi olanlar ile ilgilenmekten onlara hak ettikleri sevgiyi ve ilgiyi gösteremiyoruz. Dina'nın kalan ömrünü sizinle mutlu geçirmesini istemez misiniz?

DİNA, şu an 8 aylık dişi, kısırlaştırması yapıldı. Karnesi çıkartıldı ve kuduz aşısı yapıldı. Düzenli olarak iç - dış parazit aşıları yapılıyor ve Bağışıklık Güçlendirici, Vitamin, Aminoasit ile destekleniyor. 


      Hayvanların da canı olduğunu ve hepsinin duygularının olduğunu unutmayın, sahiplenirken bilinçli olun ve 13 - 20 yıl yaşadıklarını göz önünde bulundurun. Sıkıldığınız da sokağa atabileceğiniz birer canlı değiller... 

      Ayrıca, biliyorsunuz ki bir çok insanda kedi köpek alerjisi çıkabiliyor. Bu sebeple kedi veya köpek sahiplenmeden önce alerjiniz olup olmadığını öğrenin. Hem sizin iyiliğiniz hem de bu canların psikolojisi açısından bu önemli bir husus... 

'' Sahiplendirmeleri ücretsiz yapıyoruz. Tek isteğimiz asla terk edilmeyecekleri ve ömür boyu sevilecekleri bir yuva olmanız.


LÜTFEN TELEFON NUMARASI (Whatsapp) 'dan İLETİŞİME GEÇİN...

462 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.