İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Çok Tatlı ve Uysal Ücretsiz ev kedisi

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 10625
İlan Tarihi 10 Aralık 2019
Yaşı 0 - 3 Aylık
Cinsiyeti Dişi
Boyut Küçük Boy
Aşıları Yapıldı
Tuvalet Eğitimi Var
Kimden Geçiçi Evinden
Merhaba, bu yavru ve kardeşini anneleri malesef sahiplenmemişti. Her gün sitenin bahçesinde besleyerek 2 aya kadar getirdik ancak dün sabah kardeşini kaybettik. Zehirlenmiş olabilir diye düşünüyoruz. Bu yavrucağı da orada bırakamadık. Geçici süreliğine eve aldık ancak ailevi sebeplerden dolayı fazla tutamıyoruz. Kedi aşırı uysal ve akıllı. Müthiş arkadaş canlısı. Alacak olan arkadaşa getirip kendim teslim edeceğim. Mama kapları,Taşıma kutusu,Kum kutusu,yastığı,kumu herşeyini bizzat ben vereceğim. Tüm aşı masraflarını da üstleniyorum. Dün akşam genel kontrolünü yaptırdım. Yetersiz beslenmeden kaynaklı vitamin eksikliği vardı. Probiyotik Tedavisine başladık. Dediğim gibi tüm aşı,malzeme,ulaştırma masrafları tarafıma aittir. Gerekirse mamasını da alır getiririm düzenli olarak. Tüm isteğimiz sıcak güzel bir yuvası olması
500 kez görüntülendi.

Utku Caner Kanar

Üyelik tarihi: 10 Aralık 2019

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep553 101 74 73
WhatsApp553 101 74 73
İlan sahibi: Utku Caner Kanar
Ara WhatsApp

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.