Bu güzellik daha fazla yuvasız ve sevgisiz kalmamalı

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No20213
İlan Tarihi23 Mayıs 2020
Yaşı5
CinsiyetiDişi
BoyutBüyük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

Şans bir türlü Maria'nın yüzüne gülmedi. Onu bebekken alan sahibi tarafından sokağa terk edilecekken güzel yürekli biri tarafından sahiplenildi ve evin ikinci alman kurdu oldu. Başta her şey iyi gidiyordu. Bahçeli bir evde güzel bakılıyordu. Ancak ekonomik sıkıntılar aileyi tam manasıyla vurdu. Sahibi taşınmak zorunda kaldı ve yeni evinde artık ona bakması imkansız hale geldi. Şimdilik geçici bir yuvada ancak küçücük bahçede sürekli bağlı olduğundan çok hareketsiz ve mutsuz. 5 yaşında dişi Alman Kurdu. Aşıları tam. Herhangi bir hastalığı yok. Uyumlu, sevecen, fazla havlamayan, çocuklarla arası iyi, temel komutları bilen bir köpek.

Artık bu şanssızlık zincirini kırmalı. Bu güzellik için mümkünse bahçeli bir evde yuva arıyoruz. Büyük ırk olduğunu ve düzenli yürüyüş yapması gerektiğini lütfen unutmayın. Ona hak ettiği sevgi, ilgi ve zamanı ayırabilecek bir melek aranıyor. O siz olabilir misiniz?

Not: Kulübesi ile birlikte verilecektir.

121 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.