İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Bombay cinsi siyah dişi kedimizi sahiplendirmek istiyoruz

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No7356
İlan Tarihi14 Eylül 2019
Yaşı10 ve üzeri
CinsiyetiDişi
BoyutOrta Boy
AşılarıEksik
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Merhaba Bombay cinsi siyah dişi kedimizi sahiplendirmek istiyoruz. Kedimiz bizde 4 yıldır kalıyor. Vücudunda  minik minik  yaraları var. Yaraları, yediği maması kalitesiz olduğu için çıkıyor. Sahiplendirmek istememizin sebebi evde erkek (kısır değil) kedimiz var. Dişi kedi sürekli gebe kalıyor. Şu anda hamile ve 3. doğumu olacak. Erkek kedimizi kısırlaştırmak istemiyoruz. Bu iki kedimiz birbirleriyle anlaşamıyorlar.


Dişi kedimizi sahiplenmek isteyen kişiye doğumdan sonra yavru kedileri de emzirdikten sonra kedimizi ulaştırabiliriz. Eğer kısır olmasını istiyorsa kısırlaştırma yapıp kedimizi size ulaştırabiliriz.

Ayrıca kedilerin masraflarını artık karşılayamıyoruz. Kaliteli mama, veya ilaç almak için maddi durumumuz yeterli değil. 


Kedimizin parazit aşıları var. 1 kere kuduz aşısı oldu. En kısa zamanda bize ulaşırsanız seviniriz.

Şu an bizimle evimizde yaşıyor. Rengi siyah, kısır değil, tuvalet eğitimi var, kızılmasından bağrılıp çağrılmasından hoşlanmıyor, sevecen davranışlar ortama alışmasında yardımcı olabilir.

Kedimizin adı Kara Kız.


Bu ilan 156 kez görüntülendi.

Sümeyye Tezel

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: