BIRAKMA BENİ DİYE BOYNUNUZA SARILAN BİR MAZLUM.ÇARESİZ,

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No11853
İlan Tarihi3 Ocak 2020
Yaşı2
CinsiyetiErkek
BoyutOrta Boy
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenVeteriner Hekimden

BU MAZLUM EVLAT İÇİN LÜTFEN OKUR MUSUNUZ?

Arthur,2 yaşında,kısır,pofuduk bir erkek..İç-dış parazit uygulamaları ve veteriner kontrolleri yapıldı..

Evden atılan terk edilen canların sayısı her geçen gün artıyor ve evde büyüyen canlar sokağa asla alışamıyor.Ne beslenebiliyorlar,ne kendilerini koruyabiliyorlar ne de hastalıklara direnebiliyorlar..


Arthur'da bu mazlumlardan biri,soğuk taşın üstünde kıvrılıp yatmış ve sırıksıklam olmuş halde buldum onu.Bir anormallik olduğunu farkedip yanına gittiğimde kendisini kaldırıp bakamadı bile bana tortop olmuş titrerken..Kafasını kaldırdığımda ise tablo berbattı.Ağzı burnu her yeri akıyor nefes alacak tek bir zerresi kalmamış üst solunum nedeniyle burnundan alnına kadar sümüğe bulanmış..


Beslenememiş,tüy yığını içine bir iskeletti elime aldığım.Yere oturup kucağıma yerleştirdiğimde yüzünü bana döndü ve titrek titrek resmen 2 patisi ile boynuma sarıldı.

Benden medet uman son gücüyle bırakma diye sarılan bu çocuğu bırakmadım,sarmalayıp hemen veterinere götürdüm..Ağır bir enfeksiyon geçiriyordu ve bağışıklığı çok düşmüştü.Öksürüyor,yemek yiyemiyordu zaten mecalide yoktu.


Yaşar mi yaşamaz mı,direnir mi vazgeçermi diye diye geçirdiğimiz 1,5 ayın sonunda artık pırıl pırıl bakıyor bize..Vazgeçmedi,direndi ve başardı..

Nasıl sarılıyor,nasıl insan seviyor,nasıl güzel bakıyor yüzünüze anlatamam..Ona dokunduğunuz an mırıldanmaya başlıyor..Çok uyumlu,sessiz,sakin bir mazlum..


Evde büyümüş olduğu her halinden inanılmaz belli,kibar bir beyefendi gibi hareket ediyor,karnını açıp cilveler yapıyor,kendini sevdirmek için deliye dönüyor ve tekrar bırakılacak korkusu ile sanırım sürekli size temas edip patisiyle tutuyor..

Hepimizin içi ezildi bu evladın çaresizliğine..


BU EVLADIN SİZLERDEN BAŞKA ÇARESİ YOK..GİDECEK BİR AİLESİ YOK..SOKAĞA DÖNERSE YAŞAMA ŞANSIDA YOK.EV ORTAMINDA BAKILMADIĞI SÜRECE DİRENEBİLECEK BİR BÜNYESİ DE YOK..


NEOLUR YAŞAMASI İÇİN BİR ŞANS VERİN ONA.. Yapamıyor,dayanamıyor sokağa..Ölümün kıyısından dönen bu mazlum artık itilip kakılmadan,aç kalma korkusu olmadan yaşayacağı bir evi sıcak bir yatağı,ONU KORUYACAK BİR MELEĞİ OLSUN


İSTANBUL/BAYRAMPAŞA

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR

AŞI,MAMA,KUM,VETERİNER VS.HİÇBİR ÜCRET TALEP EDİLMEMEKTEDİR

Bu ilan 209 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: