İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

ANNE ALTINDAN YAVRULAR !!!

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No14286
İlan Tarihi17 Şubat 2020
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Farkımız; saf kan, kaliteli post yapısı ve uysal mizac gibi ırkın tüm özelliklerini barındıran, şecereli ( soy ağacı ) tedy bear, özel seçilmiş damızlıklarımızla kendi yavrularımızı üretiyor olmamız. Pomeranianlarımız ev ortamında, kendilerine ayrılmış odalarda sevgi ile sosyal bir ortamda bakılır. Üç nesil pomeranianları bir arada görmeniz mümkündür ve pomeranianlarımızın hepsi mini boydur. Yavru aldığınız pomeranianınızın gerçek anne ve babasını görüp, ne kadar büyüyeceği, burun yapısı gibi konularda tedirginlik yaşamazsınız. 3 nesili bir arada görebilirsiniz. Nasıl bir yavru sahiplendiğinizi bilirsiniz.

367 kez görüntülendi.

Necla Görgün

Üyelik tarihi: 12 Şubat 2020

GÜVENİLİR ÜYE
Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep555 417 26 00
WhatsApp555 417 26 00
İlan sahibi: Necla Görgün
GeriAraWhatsApp

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.