İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Anne altından Scottishfold ve Britihshshorthair Blue Point

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No8526
İlan Tarihi23 Ekim 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiErkek
BoyutOrta Boy
AşılarıEksik
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Kendi kedimizin yavrularıdır. Ev ortamında çok güzel bebek gibi bakıldılar. Gelip görebilirsiniz. Anne scottishfold blue point baba britishshorthair bluepointtir.Ayrıca anne ve babanın fotoğraflarını da gönderebiliriz. Tam 2.5 aylıklar sütten kesiliyorlar dolayısıyla artık sahiplendireceğiz. Şehir dışına ancak araçla gelip alınırsa gönderebiliriz. 1 erkek yavrum kaldı.Cins kedi bakımı biraz daha zahmetli ve maliyetli lütfen bu yüzden evladı gibi bakacak olan hiçbir masrafından çekinmeyecek olan ve sahiplendiği kedisine ayıracak zamanı olan kişiler iletişime geçsin. Detaylar için telefon numarasından irtibata geçebilirsiniz. İç dış paraziti yapılıp karnesi ile birlikte teslim edilecektir.

993 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.