İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No12192
İlan Tarihi10 Ocak 2020
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiErkek
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

Merhaba. Bu yavrumuzu yaklaşık 3 hafta önce sokakta terkedilmiş olarak buldum. Geçen hafta birisine sahiplendirmiştim fakat bana geri bırakıp kaçtı. Çok güzel huylu koltuk veya halı tırmalamıyor. Tezgaha-masaya çıkmıyor. Oyunu seviyor,pipet atsanız önüne saatlerce oynuyor,yorulunca kucağınıza yatıyor. kuru mama yiyor,tuvaletini kuma yapıyor. Öğrenci olduğum için maddi olarak yetemiyorum ayrıca ileriyi düşündüğüm için kendim sahiplenemiyorum çünkü annemin alerjisi var. Memlekete götürebilecek olsam inanın bırakmam bu yavruyu. Finallerim bitti ve dönmem gerekiyor bu yüzden acil yuva arıyorum. Gece-gündüz her saat ulaşabilirsiniz. .

337 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.