İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

9 haftalık oyuncu erkekler

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No39629
İlan Tarihi13 Mayıs 2021
TürüKedi İlanları
CinsiDiğer Irklar
Yaşı0 - 2 Aylık
CinsiyetiErkek
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Annelerini sokaktayken seviyorduk ve soğukta kalmasına dayanamayıp evimize aldık, sonra bize güzel bir sürpriz yaptı ve 8 hafta sonra, 12 Mart’ta 4 yavrusu dünyaya geldi. O günden beri el bebek gül bebek büyüttüğümüz yavrular artık 9 haftalık oldu, 2 kızımız yeni ailelerine gidecek, 2 erkek çocuğumuza da onlara güzel bakabilecek, ömürlük yuva arıyoruz. Anne sütüyle büyüdüler ve kaliteli kuru mama yiyorlar, kum eğitimleri var, çok oyuncu ve çok sevecenler. Bu çocuklar sokak bilmiyorlar, bilmelerini de istemiyorum, o yüzden lütfen sadece daha önce kedi baktıysanız, aileniz karşı çıkmazsa, alerjiniz yoksa (benim var mesela), çocuklarınız bunların oyuncak olmadığının, can olduklarının bilincindeyse ve diğer herhangi bir bahane yüzünden onlardan vazgeçmeyecek olsanız bana ulaşın. Kendinizi de kısa tanıtırsanız çok sevinirim.

86 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.