İncelediğiniz ilan yayından kaldırılmıştır. Yayıncı notu: Diğer

2 Buçuk Aylık Fluffy Ömürlük Yuvasını Arıyor

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No38387
İlan Tarihi24 Nisan 2021
TürüKöpek İlanları
CinsiDiğer Irklar
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiErkek
BoyutOrta Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiYok
KimdenGeçiçi Evinden

2 buçuk aylık, erkek. Çok akıllı, sevgi dolu bir oğlan. Kucağı çok seviyor. Şu an tuvaletini pede yapıyor. Otur, gel, hayır komutlarını biliyor sayılır. Şimdiye kadar yapılması gereken tüm aşıları yapıldı. Kedilerle anlaşabiliyor. Tam bir ev köpeği, ona hak ettiği, ömürlük, sevgi dolu ailesini arıyoruz. Bir köpeği evlat edinmenin uzun yıllar boyunca getireceği sorumlulukları bilerek göze alabilecek, her sorunda geri vermeyi düşünmek yerine çözüm odaklı, onu eğitip sevip öğretebilecek, ona ömürlük aile olabilecek insanlar iletişime geçsin. Kendinizi tanıtan bir mesaj ile whatsapp'tan iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz sahiplendirilecektir. / İSTANBUL


Bu Güzel Çocuğun Hikayesi:

Bu çocuk karlı havalarda kardeşleri ve annesi ile birlikte odunluğa sığınmış bir şekilde bulundu. Çevredeki insanlar tarafından istenmedikleri ve zarar gördükleri için belediyenin bakımevine alındılar. Orada kardeşlerini teker teker kaybetti ancak bu oğlanı kurtarabildik. Kliniğe alındı, bakımları yapıldı ve sağlığına kavuştu! Yuvalandı ancak gittiği yuvada 16 yaşında kanser bir kedi olduğu için oradan başka geçici bir yuvaya alındı. Artık ömürlük ailesine kavuşmak, sevgiyle büyümek istiyor.

103 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.