1.5 aylık yavru yuva arıyor

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No30614
İlan Tarihi18 Kasım 2020
TürüKedi İlanları
CinsiTekir
Yaşı0 - 2 Aylık
CinsiyetiDişi
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Resimdeki yavruya GÜVENLİ ve ÖMÜRLÜK yuva arıyorum. 15 günlükken anneleri bir insan(!) tarafından farklı bir bölgeye atılmış. Yavru mağdur olmaması için sahip çıktım. Şuan tahminen 40 45 günlük. Cinsiyeti dişi, kum alışkanlığı var.

.

DÜZCE içi TAKİP koşulu ile sahiplendirme yapmaktayım. Sahiplenecek kişi zamanı geldiğinde KISIRLAŞTRMA işlemini yaptırmalıdır.

(NEDEN KISIRLAŞTIRMAK GEREKİYOR?? Bu yavrucaklar gibi onlarcası sokakta mağdur oluyorken evimizdeki canların doğurtulması bakılması veya sahiplendirilmesi sokaktakilere haksızlık olur. İşin bir de hayvan sağlığı açısından boyutu var (over kist vb.) Kaldıki kızgınlığa girip bas bas bağıran, sürekli evden kaçmaya çalışan, agrasifleşip sağa sola işeyen kedi evde tutulmak istenir mi bilemem)


İL DIŞINA VE 22 YAŞ ALTINA SAHİPLENDİRME YAPMIYORUM.


Sahiplenme niyetinde olanlar kedi bakım sorumluluk ve birtakım masrafları (mama, kum, aşı, kısırlaştırma vb.) göz önünde bulundurmalı; yapacağı seçimin bir canlının hayatını olumlu veya olumsuz etkileyeceğinin bilincinde olmalıdır.. SAHİPLENDİRME YAPARKEN O CANIN HAYATININ OLUMLU YÖNDE ETKİLENMESI NİYETI İLE TİTİZ DAVRANMAKTAYIM.

561 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.