İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Yumuşak Huylu Scottish Straight Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No10117
İlan Tarihi29 Kasım 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi & Erkek
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Yavrularımızın babası Scottish Fold Blue, annesi Scottish Straight.  Yavrularımız ev ortamında sosyal bir şekilde kaliteli bir bakım ile büyütülmektedir. Yavrularımız yeteri kadar anne sütü almış ve wc eğitimleri tamamlanmıştır. Yeni yuvalarına gitmeye hazırdır. İzmir içi elden teslim edilebilir. Diğer illere THY Pet Kargo ile gönderim alıcıya ait olmak üzere gönderim yapılabilmektedir. Irkının ne olduğu belli olmayan, sağlıksız beslenen , ırk bilgisi ve renk bilgisi olmayan kişiler tarafından rastgele eşleştirmeler sonucu meydana gelen piyasadaki yavrular ile karıştırmayın lütfen. Bir yavrunun anne karnında, emzirme döneminde ve ilk 2-3 aylık beslenmesi ve bakımı tüm hayatı boyunca immun sisteminin temeli olacaktır. Bu sebepten dolayı kedilerimiz sürekli olarak N&D mama, bıldırcın yumurtası, keçi sütü, balık yağı kefir vb. Vitaminlerle beslenmektedir. Bunları göz önünde bulundurarak değerlendirirseniz sevinirim. Çeşitli video ve fotoğraflarını anne/babası fotoğraflarını whatsapp dan paylaşabilirim.  Teşekkürler.

Bu ilan 397 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: