İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Yakışıklı ve sevecen Bobbie evin neşesi olmaya geliyor!

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No8930
İlan Tarihi26 Ekim 2019
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiErkek
BoyutBüyük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

KÖPEK SAHİPLENMEK İSTEYENLERİN DİKKATİNE


Bobi : 5,5 aylık erkek, yakışıklı bir kırma. 


1,5 ay önce sokakta büyük köpek sürüsü arasından aldığım bu pırlanta gibi baktığım  güzel, sevgi dolu, itaatkar,  dost canlısı, sosyal, ve akıllı çocuğu hakettiği ilgiyi gösteremediğim için sahiplendirme kararı aldım.


 Aşıları önümüzdeki hafta tamamlanıyor, bütün ekipmanı var, çok sağlıklı, tuvalet ve temel eğitimi tamamlanmıştır( gel, otur, yat, bekle gibi komutları rahatlıkla uyguluyor ). 


Tercihen İstanbul içinde yaşayan,  köpek bakmakla ilgili deneyimi olan, düzenli bir hayatı olan, maddi durumu elverişli olan bir aileye vermek istiyorum. Eğer ilgileniyorsanız Gökhan Güneş’le iletişime geçebilirsiniz.

217 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.