İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

WCF ŞECERELİ SAFKAN KANADA SPHYNX YAVRULARI

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No10376
İlan Tarihi4 Aralık 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi & Erkek
BoyutOrta Boy
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

30.11.2019 doğumlu safkan kanada sphynx yavrularımız wcf (dünya kedi federasyonu) kayıtlı full şecereli, çeşitli yarışmalarda şampiyonlukları ve dereceleri olan bir soy ağacından gelmektedirler (belgeli ve ispatlıdır) . Yavruların anne ve babası tüm yasal haklarıyla şahsıma ait kedilerdir yavrular legal veya illegal yollarla yurtdışından getirilen kediler değillerdir. Türkiye şartlarında mümkün olan en iyi maddi ve manevi şartlarda bilinçli bir şekilde bakımları yapılmakta, asla yılda 3 kere çiftleştirilen, tamamen maddi çıkara dayalı, üretim çiftliği mantığıyla yetiştirilen kediler değillerdir. Kafes yada belli bir odaya konularak değil tamamen serbest bir şekilde ve evdeki uyulması gereken kurallara uyarak ailemle birlikte aynı ev içinde serbest bir şekilde yaşayan sosyal kedilerdir. Şu an için çok küçük olduklarından dolayı (cinsiyet renk desen vb fiziksel özellikleri belirginleşmediği için) resim yüklemiyorum. Bu kedilerin bizim gibi birer canlı olduğu gerçeğinin farkında olmayan, bakımlarının maddi ve manevi bir külfeti olacağının bilincini taşımayan kişilere sahiplendirmeyi kesinlikle düşünmüyorum. Sahiplenmek isteyenlere farklı iletişim kanalları üzerinden anne, baba ve yavruların görsellerini gönderebilirim. Irk olarak diğer canlılar ve çocuklarla en iyi geçinen ayrıca en az agresifliğe sahip çok uyumlu bir ırktır. İyi bir bağ kurulursa sahibiyle ev içinde yapışık ikiz gibi yaşarlar.

545 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.