İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No9185
İlan Tarihi4 Kasım 2019
Yaşı3
CinsiyetiDişi
BoyutKüçük Boy
AşılarıEksik
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Mia 3 yaşında çok uysal. Isırma ya da tırmalama huyu yoktur, kısır değildir. Doğduğundan beri aynı evde, seyahatlerde bile başka birisine emaneten bırakılmadı. Yabancılardan genel olarak korkuyor. Bundan dolayı yeni insanlara alışması zaman alıyor. Sahiplenmek isterseniz de size alışması 1-2 haftayı bulabilir. Çünkü hem eve hemde yeni sahiplerine alışma süresi. Sahiplendirme sebebimiz; yaşadığı evdeki kişiler yaşlandı ve bakmakta zorlanıyorlar. Bunun dışında öğrenmek istediğiniz bir şey varsa yazabilirsiniz. Tüm malzemeleri (evi ve oyuncakları) ile sahiplendirilecektir. Mia'mız için sıcak bir yuva arayışındayız.

Bu ilan 246 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: