Ufak oyun canavarına yuva arıyoruz

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No45239
İlan Tarihi24 Eylül 2021
TürüKedi İlanları
CinsiTekir
Yaşı2 - 6 Aylık
CinsiyetiErkek
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

Tuvalet eğitimi var. İnsan ayırt etmeden sevgisini gösteriyor. Sokaktan aldığım için hiç korkak değil. (kendi kedim çok korkak bu yüzden belirtiyorum.) Sokaktan alındığı için pis olduğu fikrine kapılmayın bir haftadır evimizde geldiği gibi yıkandı ve şuan tertemiz içiniz rahat olsun.


Sokakta bulduğumda yürürken sendeliyordu bu yüzden eve aldım. Veterinere götüremedim ama mamayı yiyip bolca uyuduktan sonra iyice kendine geldi normal bir şekilde yürüyor şuan bir sıkıntısı yok sanırsam çünkü aklı sürekli oyunda. Evde hali hazırda kedim olduğu için onun malzemeleri ile yemeğini ve tuvaletini tedarik ettim, normal mi bilmiyorum ama tuvaleti hiç yabancılamadı girdi ve işini halletti. Dediğim gibi evde kedim olduğu için sahiplenemiyorum yoksa çok oyuncu ve cana yakın bir kedi.

53 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.