İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Ücretsizdir!!Lütfen ilanı dikkatli okuyun!!

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No8913
İlan Tarihi26 Ekim 2019
Yaşı2
CinsiyetiErkek
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiYok
KimdenSahibinden

İlanı lütfen dikkatli okuyun!! Tyson, evimdeki köpeklerimin çocuğu. Pomerian ve shıh tzu ırkı köpeklerim farketmeden maalesef çiftleştiler. Ve tyson oldu. Şu an 2 yaşında. Biblo gibi, dünya güzeli, nerdeyse 0 numara, çok küçük ve sağlıklı.

Amaa....

Zor bir köpek. Tyson doğduktan sonra babasıyla çok kavga etmeye başladı, babasından çok dayak yedi, hep zor ayırdık. Sürekli tedirgin, mızmız, hırlayan ve çoğu zaman kendince ısırmaya çalışan, babasıyla devamlı sidik yarışı yapan(gerçek anlamda) bir köpek oldu.

Huzura ve sabra ihtiyacı var. Tuvalet eğitimi yok, evinde 2 erkek köpeği olan anlar halimi ya da köpekler hakkında çok fazla bilgisi olanlar.

İlk sahiplendiğinizde sizden korkacak, titreyecek, saklanacak, sevdiğinizde ısırmaya kalkacak.

Köpeği evlattan ayırt etmeyen, ben tysonı mutlu bir köpek yapabilirim ve asla terketmem ne olursa olsun diyebilecek kişiler arasın sadece!! Muhakkak istanbul içi olmalı, onu göremezsem ölürüm çünkü. Devamlı takipte olacgmı kabul eden kişiler arasın. 

Mecburum sahiplendirmeye, yoksa zaten veremezdim. Ama gerçek anlamda tysonın canı olacak birini bulmadıkca vermeyeceğim. 

Beni anlayanlar arasın sadece lütfen!!!

Bu ilan 1291 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: