İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

ücretsiz, eşyalarıyla birlikte verilecek, çimengözlü.

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No42765
İlan Tarihi12 Temmuz 2021
TürüKedi İlanları
CinsiTekir
Yaşı2
CinsiyetiDişi
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Merhaba, Çıtır isimli çimen gözlü kedimizi hamilelik sebebiyle sahiplendirmek durumundayız. Bugüne kadar yapılması gerekli olan tüm aşıları yapıldı. Sahiplenecek ailenin yalnız rutin iç-dış parazitlerini yaptırması lazım.

Sahiplenecek olan ailemize mama kabı, tırmalama tahtası, birkaç aylık kuru maması, kum kabı, tarama eldiveni, alerji fısfısı gibi elimizde olan tüm ekipmanlarını da teslim edeceğiz.

Çıtır yaklaşık iki yaşında, dişi, kısır. Doğduğundan beri ev kedisi, o yüzden dışarıda doğup büyüyen kedilerdeki hastalıklar gibi riskleri yok. Biz birkaç kez sitenin bahçesine çıkarmayı denedik ama çok korkak bir kedi olduğundan eve dönmeye çalıştı hep. Bu yüzden biz ona rezidans kedisi diyoruz.:)

Tek kalmayı pek sevmemekle birlikte bir haftaya kadar evde tek başına takılabiliyor. Tarz olarak sakin, uslu ama ilgi ve sevgi istiyor sürekli. Alıştıktan sonra gece sizle uyumayı çok sever (ben astımım olduğundan alıştırmamaya çalıştım ama yine de birkaç böyle tecrübemiz oldu).

İletişim için whatsapp'tan yazabilirsiniz. Lütfen atacağınız mesajlarda kendinizi ve kedinin gideceği ev-aile durumunu da özetleyiniz.

230 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.