TÜRKİYE'DE TEK MINI TOY POODLE

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No7270
İlan Tarihi12 Eylül 2019
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiDişi
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenPetshop

ANNE/BABA BELARUS GÜZELLİK YARISMASI SAMPİYONLARI.

3KGyu gecmeyecektir. 

YavrumuzMagazamızdadir. 10.00-22.00 Arası Novada AVM Ataşehir'de görebilirsiniz

Evcil Dostlarımız Her zaman Veteriner Hekim Kontrolündedir.Veteriner Hekim kontrolü altinda olan yavrularımız, Mikroçipli (Karnesinde Çipnumarası açıkça belirtilir.). Günü gelen aşıları tamamlanmış, Parazit Tedavili(En az 2 kere) ve Irk garantilidir.
Magazamız Istanbul/Atasehir İlcesinde "Novada Alısveris Merkezi"icindedir. Magazamız 4 Yıldır Müsterilerine kusursuz hizmet vermeyiamaçlamıştır. Evcil hayvanlarimiz bizim icin öncelikle birer"dosttur". Yavrularımızın Saglık Sorunları yoktur.

Türkiye'ninher iline "Özel Boxları ile" (Irkın Boyutuna Uygun Tasıma Kafesi ile)Güvenli Gönderimimiz Mevcuttur. Isteğiniz üzerine Whatsapp, Facebook veyaInstagram üzerinden Canlı yayın ile yavrumuz size tanıtılır. GönderimYapılmadan öncede yine tercih ettiğiniz sosyal medya platformu ile size teslimanında canlı yayın yapılır ve Ulasım bilgileri sizlere resim ile gönderilir.Böylece yola cıkmadan evcil hayvanınızın sectiginiz olduguna emin olur, digercanlı yayına katılmayı tercih eden "takipcilerimiz/takipcileriniz"dostunuzun saglıkla yola cıkmasına sahitlik etmis olur.

FirmamızınTavsiyesi : Karsılıklı GÜVEN adına, yavru satın almak istediğiniz firmanın"baglı oldugu Il/Ilceye Baglı Tarım İl Müdürlügünden Alınmıs, "EvcilHayvan Satıs Izni Ruhsatnamesi" olmasına  dikkat ediniz. YavruyuSatın almadan önce izin belgelerini görmeyi istemek hakkınız. Lütfen hastayavruları satan; Ruhsat ve Satış Lisansı bulunmayan veya internetten dolandırıcılıkyapan kişilere/firmalara/üreticilere güvenmeyiniz.

Sahiplenmeyidüsündüğünüz evcil dostumuz ile ilgili Özel Mesaj Kutularımızdan, telefonnumaralarımızdan ve WhatsApp'tan bilgi alabilirsiniz.

0531 951 6078 Magaza WhatsApp Hattımız

0216 577 7074 Magaza Telefonumuz

Referanslarımızİcin;

Facebook:kingpetstorenovadaavm

Instagram:@KingPetStoreNovadaavm

InternetSitemiz: KingPetStore.Net

 
Bu ilan 198 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: