Terk edilmiş sarman kedi

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No38714
İlan Tarihi29 Nisan 2021
TürüKedi İlanları
CinsiTekir
Yaşı6 - 12 Aylık
CinsiyetiErkek
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

8 Aylık sarman kedi, maalesef sahibi tarafından terk edildi. 1 aydır benimle kalıyor. Barınağa ya da sokağa bırakmayı düşünüyorlardı geçici olarak ben aldım, yuva bulma amacıyla. Yeni yuva bulamadım bu 1 ay içerisinde. Çok uyumlu bir kedi, benim kendi kedilerimle hemen anlaştılar. Ama öğrenciyim ve bu yüzden 3. kediye bakabilecek maddi imkanım yok. Sahibi aşılarını düzenli yaptırmış  fakat henüz kısırlaştırılmamış. Bu yüzden ara ara miyavlamaları oluyor. İmkanım olsa ben yaptıracaktım ama yaptıramadım. Bana geldiğinde kediyi yeni tıraş ettirmişlerdi. Bir ay içerisinde tüyleri bir miktar uzadı ama biraz daha uzayacağını düşünüyorum( eski sahibinden fotoğraf istedim uzun tüylü hâlini ve ekledim).

Bu tatlı kediyi bir daha asla terk etmeyecek, onu çok sevecek ailesini arıyorum. İstanbul içinde ulaşımını sağlayabilirim.

142 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.