İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Tekir yavruya yuva arıyoruz.

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No8654
İlan Tarihi18 Ekim 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiErkek
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiYok
KimdenGeçiçi Evinden

Dün (16.10.2019) NOSAB'da bulduk. 1 aylık olduğunu tahmin ediyoruz. Erkek tekir kedi yavrusu. Kendi başına çimenlikte geziniyordu. Çağırdık, hemen geldi. Baktık ense kısmından yaralanmış. Sağ kulağında da kıvrıklık var. Aldık, veterinere danışıp, antibiyotikli krem sürerek tedavisini yapmaya çalıştık. 1 gündür büyükçe bir kutuda, fabrikada, gündüz biz, gece bekçimiz olacak şekilde ilgileniyoruz. (yaş mama, kuru mama, su, kum vb) Başlarda haliyle ürkmüştü ama şimdi morali daha iyi. Çok akıllı ve çok da uslu. Aşılı değil, eğitimli değil, özel ilgiye ihtiyacı var. Bilginiz olsun. İyi bir sahip bulabilmesini umuyoruz. İrtibat numarasını Gamze Hanım cevaplayacaktır.

187 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.