İlan sahibi ile iletişime geç:
İncelediğiniz ilan yayından kaldırılmıştır.

TEKİR DİYE Mİ GÖRMEK İSTEMİYOR KİMSE MUHTAÇLIĞINI?

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 3605
İlan Tarihi 19 Nisan 2019
Yaşı 0 - 3 Aylık
Cinsiyeti Dişi

LÜTFEN OKUR MUSUNUZ ​

Bediş,2,5 aylık dünyalar güzeli bir prenses..Detaylı veteriner kontrolleri,iç-dış parazit uygulamaları yapıldı,sağlıklı..kuru mama yiyor,kum kullanıyor..

Bu minik fındık kurdu kızın malesef içimizi burkan bir hikayesi var..Bir araba motorundan parçalanmasına ramak kala sesini duyduk..Sıkışmış kurtulamamış..Ne olduğunu da anlamamış,öylesine korkmuş,yaprak gibi titriyordu..ve henüz 1,5 aylıktı..

Sıkıştığı alandan çıkardık,hemen sustu, montumuzun içine girdi,sindi kaldı..O minik kalbi avuçlarımızda atıyordu..Şoka girmiş gibi kitlendi.Küçücük bedende kocaman acıydı yaşadığı..

Acil olarak veteriner götürdük,kuyruk ucu malesef yaralanmış,sıkıştığı yerde yanmıştı..Gereken tüm tedavileri bakımları yapıldı..İyice kendine gelene kadar tüm takviyeleri de tamamlandı..

Şimdi hayat dolu,inanılmaz pozitif,sevgi pıtırcığı bir evlat..Anlaşamadığı canlı türü yok..Yüzünüzde sürekli gülümsemeye sebep olan bir karakteri ve değişik bir enerjisi var..Onu canlı gördüğünüzde bu enerjiyi mutlaka alacaksınız.

O minyatür suratındaki fındık gibi gözlerini size dikip izliyor,patileriyle yüzünüzü seviyor,sizinle oturup tv izliyor,kendi kendine oyunlar kurup uykusu gelince koynunuza sokulup yatıyor..Tırnak çıkarma huyu yok..

Sokakta olabilecek yaşayabilecek bir yeterliliği yok,savunma,korunma nedir anlamıyor,bilmiyor..

Onu evladı bilip bağrına basacak,ırk,cins ayırımından ziyade aldığı nefes-taşıdığı can için sahip çıkacak,hayatına ortak edecek ÖMÜRLÜK ailesini arıyoruz.. Emin olun onun küçücük kalbinde size verecek kocamann bir sevgisi var..

Bediş zorlu yollardan geçip geldi..Artık mutlu olsun olmaz mı?

İSTANBUL/FATİH

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR

Bu ilan 138 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat !

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.