İncelediğiniz ilan yayından kaldırılmıştır.

TEKİR DİYE KİMSENİN UMURUNDA OLMAYAN BİR MAZLUM UĞUR.

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No12392
İlan Tarihi14 Ocak 2020
Yaşı6 - 12 Aylık
CinsiyetiErkek
BoyutOrta Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

Uğur,7 aylık,kısır,dünyalar güzeli bir prens..İç-dış parazit uygulamaları ve detaylı veteriner kontrolleri tam..Aşılı ve karneli..

Henüz el kadarken çocukların elinden aldık..Bıyıklarını kesmişler ve ağzına çer çöp tıkıştırmaya çalışıyorlardı..Boğuk boğuk bağırmaya çalışıp çırpınırken farkettik ve hemen müdahale edip aldık mazlumu..

Duracak gibi çarpıyordu o küçücük kalbi,gözleri korkuyla kocaman açılmış bir yandan nefes almak için çırpınırken bir yandan elimize kolumuza sarılıyordu..Öylesine çaresizdi ki..

Hemen veteriner kontrolüne aldık,tüm tetkikleri tedavileri yapıldı..Yaklaşık 2 ay klinikte kendini toplamasını bekledik..Yaşadıkları ağır kendisi ise minicikti..Ama o sürenin sonunda hala insanlara güvenen,sevgi için deliren,sizi öpücüklere boğan minicik bir prens çıktı ortaya..

Fakat şanssız başlayan kaderi bir türlü değişmedi..Hayata tutunmak için nekadar dirensede onun yaşadıkları kimsenin umrunda olmadı..Çünkü o TEKİR'di..

Bir çok kişiye göre taşıdığı can,aldığı nefes önemli olmayan bir TEKİR..Kimse gelsin benim evladım olsun demedi,görsel olarak kimsenin dikkatini çekmedi..

Oysa onu hiçkimse tanımadı ki..Bir kere gözlerine baksanız birdaha vazgeçmek istemeyeceğiniz bir evlat o..Bitmek bilmeyen bir sevgisi var,sizi öpücüklere boğan,patileriyle yüzünüzü seven,herkese herşeye sevgi duyabilen,tüm canlarla uyum içinde yaşayabilen,koynunuza sokulup yatan,o masum bakışlarıyla sizi nefessiz izleyen bir mazlum..

Bizler uğur için elimizden geleni yapmaya çalıştık herzaman lakin sayılarımız çok fazla ve yuvasını bulan her evlat başka muhtaç bir cana yardım etme imkanı veriyor bize..

Uğur da gerçek ailesini, meleğini AYLARDIR bekleyen bir çocuk..Artık biri onu görsün,onun farkında olsun,sevgiye boğulacagı bir yuvası olsun olmaz mı?

İSTANBUL/FATİH

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR

Bu ilan 199 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: