İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Tekir-Aşıları Tam-Kısırlaştırılmış

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No61222
İlan Tarihi10 Eylül 2023
TürüKedi İlanları
CinsiTekir
Yaşı6 - 12 Aylık
CinsiyetiErkek
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Merhaba,


İstanbul Etiler'de yaşayan bir aile olarak size Simba adında 12 aylık bir erkek kedi hakkında özel bir hikaye anlatmak istiyoruz. Simba, neredeyse ölmek üzereyken sokakta bulduğumuz bir kedi ve o günden beri hayatımızın en değerli üyelerinden biri oldu.


Simba'nın hikayesi çok özel bir başlangıçla başlıyor. Onu bulduğumuzda gözleri tam olarak açılmamıştı ve annesi yoktu. Ayrıca beslenmesi için acilen bir çözüm bulmamız gerekiyordu. Simba'nın hayatta kalabilmesi için uzun ve zorlu bir süreç yaşadık. Ona damlalıkla besleme yaparak hayatını kurtardık.


Simba, sevgi ve özenle büyüdü ve şimdi sağlıklı bir 12 aylık kedi haline geldi. Aynı zamanda daha ilk günden bir köpek dostu olduğunu göstererek birlikte yaşadığımız köpeğimizle son derece dostça bir ilişki sürdürüyor. Onun en sevdiği oyunlardan biri, top yaparak attığımız kağıtları tekrar tekrar bize getirmek.


Birkaç ay içinde eşimle birlikte yurtdışına taşınmamız gerekiyor ve Simba'yı yanımızda götürmemiz mümkün değil maalesef. Bu nedenle, Simba'nın hayatına sevgi dolu bir yuva bulabilmesi için yardımınıza ihtiyacımız var.


Simba, bu zorlu başlangıcına rağmen hayata bağlı, sevimli ve oyuncu bir kedi oldu. Onun geçmişi, ona verilen özel ilgi ve sevgiyle şekillendi ve şimdi yeni bir yuva ve aileye ihtiyacı var. Simba'ya sevgi dolu bir yuva sunabilecek bir aile arayışındayız ve onun geleceğini güvence altına almak istiyoruz.


Simba'nın geçmişi ve sağlık durumu hakkında daha fazla bilgi almak veya onu sahiplenmek isterseniz, lütfen bize ulaşın. Simba'ya yeni bir hayat verecek olan siz olabilirsiniz.


48 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.