İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No8711
İlan Tarihi19 Ekim 2019
Yaşı1
CinsiyetiDişi
BoyutOrta Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Mecbur kaldığım için bazı durumlardan dolayı tarçını sahiplendirmek zorundayım onu benim kadar sevecek güzel bir aile arıyorum. SADECE CİDDİ ALICILAR arasın bu oyuncak değil onunda bir canı var. Gittiği yerde mutlu olsun istiyorum 2 gün sonra geri vermek için arayacak olanlar istemesinler öyle bir durumum yok. Tercihen müstakil evi olan birine gitmesini çok isterim ama diğer isteyen kişilerle de görüşülür duruma göre verilir. Çok sevecen ve oyuncu bir köpek kimseye zararı olmaz ama birisi sahibine bir şey yapmaya kalkarsa saldırgan oluyor. Ona çocuğu gibi bakacak gerçek bir hayvansever arıyorum.Not: köpeğin cinsini seçeneklerde olmadığı için golden olarak belirttim. Köpek golden ile pitbull kırması.Fotoğraf ve videolarını görmek isteyenler tarçına özel açtığım instagram hesabına bakabilir; @tarcin.bebe

321 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.